KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14278052

nr 1427 8052

Tusch

Kina, Kalligrafi. Signerad, bladets mått: 50x33, yttermått inklusive ram: 59x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:07:36

22/10 15:11:44 1      100 kr
25/10 17:58:08 2      Vinnande bud